Відмінності між версіями «Краус Наталія Миколаївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Краус Наталія Миколаївна''' - має 20 років загального стажу роботи, з яких 14 науково-педа...)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
 +
==Е-портфоліо==
 +
{{Е-Портфоліо\Шапка
 +
    |Фото=
 +
          https://feu.kubg.edu.ua/images/sobipro/entries/631/img_Natalia.jpg 
 +
    |ПІБ=Краус Наталія Миколаївна
 +
    |Рейтинг=
 +
            Рейтинг на 2022 рік: <strong>1171</strong><br>(#7 у загальному рейтингу)
 +
   
 +
    |Підрозділ=
 +
            Факультет економіки та управління, Кафедра фінансів    <br><span style="font-size:85%;"></span>
 +
 +
    |Посада=
 +
            Професор кафедри       
 +
    |Звання=
 +
            Доктор економічних наук. Професор   
 +
   
 +
   
 +
        |schoolar=https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=CSwJER0AAAAJ&view_op=list_works&gmla=AJsN-F4emIZaGr-16bjOBEagoJdlSHKFpzAb4cStD4xzR2WZdM8IA-CRzXQaXBOSY0OntMqhxAKZQM4zTzShW9su1nyfu887idQLwJu0Tj1u50sB8paZD3nfuEsh3seNwacj9rfPVyJkOCCfI32t4wh-0ulkafjYMdVe1qn   
 +
        |email=n.kraus@kubg.edu.ua    }}
 
'''Краус Наталія Миколаївна''' - має 20 років загального стажу роботи, з яких 14 науково-педагогічного в ВНЗ України.
 
'''Краус Наталія Миколаївна''' - має 20 років загального стажу роботи, з яких 14 науково-педагогічного в ВНЗ України.
 
Автор більше 220 наукових та навчально-методичних праць, з яких 6 монографій, 8 навчальних посібників.
 
Автор більше 220 наукових та навчально-методичних праць, з яких 6 монографій, 8 навчальних посібників.

Поточна версія на 10:59, 3 травня 2023

Е-портфоліо

img_Natalia.jpg
Краус Наталія Миколаївна
Рейтинг на 2022 рік: 1171
(#7 у загальному рейтингу)
Підрозділ
Факультет економіки та управління, Кафедра фінансів
Посада
Професор кафедри
Вчене звання / Науковий ступінь
Доктор економічних наук. Професор
LinkedIn
Facebook
Schoolar
E-mail

Краус Наталія Миколаївна - має 20 років загального стажу роботи, з яких 14 науково-педагогічного в ВНЗ України. Автор більше 220 наукових та навчально-методичних праць, з яких 6 монографій, 8 навчальних посібників.

Освіта

Полтавський університет споживчої кооперації України, м.Полтава. Спеціальність: Фінанси.
ДВНЗ “Київський національний економічний університеті ім. В. Гетьмана”. Наукова галузь: Економіка. Спеціальність: 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки.
“Академія фінансового управління”, м. Київ. Відділ: теорії економіки і фінансів Науково-дослідного фінансового інституту. Наукова галузь: Економіка. Спеціальність: 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки

Перелік місць роботи

ВНЗ Укоопспілки “Полтавський університет економіки та торгівлі”. Кафедра: Економічна теорія. Посада: Асистент.
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка. Кафедра: Економічна теорія та регіональна економіка. Посада: Доцент.
Укоопспілки “Полтавський університет економіки та торгівлі”. Кафедра: Фінанси. Посада: Доцент.
ДННУ “Академія фінансового управління”, м. Київ, Україна. Відділ: Місцеві фінанси та міжбюджетні відносини. Посада: Старший науковий співробітник.

Громадська активність

Громадсько активна. Є дійсним членом спеціалізованої ради по захисту докторських дисертацій Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького. Має подяки від Ректорів університетів за сумлінну, бездоганну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів.

Теми дисертацій (захищених)

  • 2008 р. у спеціалізованій ученій раді Д 26.006.01 ДВНЗ Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана кандидатська на тему : “Тіньовий та офіційний сектори економіки: антагоністичне співіснування і взаємодія”.
  • 2017 р. - докторська у спеціалізованій ученій раді Д 26.853.01 Державної навчально-наукової установи “Академія фінансового управління” на тему: “Інституціоналізація інноваційної економіки: глобальні та національні тенденції”.

Сфера наукових інтересів

Інституціоналізація інноваційної економіки; цифровізація економіки України; тіньова економіка та її вплив на економічну безпеку суспільства і держави.

Цитування наукових праць

За показниками Google Академії відомо 225 цитування праць, h-індекс - 7, i 10-індекс - 6. За показниками Scopus - 15 цитування, h-індекс – 2. Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS – 7. Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних (окрім Scopus, WOS) – 16. Фахові видання, що затверджені МОН – 11. Інші статті (що не входять ні до фахових, ні до наукових) – 2.

Основні праці: “Тіньовий та офіційний сектори економіки: антагоністичне співіснування і взаємодія” (монографія, 2008 р.), “Детермінанти тіньової економіки в інноваційних умовах господарювання” (монографія, 2014 р.), “Становлення інноваційної економіки в умовах інституціональних змін” (монографія, 2015 р.), “Історія економіки та економічної думки” (навчальний посібник з грифом МОН України, 2010 р.), “Історія економіки та економічної думки: структурно-логічні схеми, таблиці, малюнки” (навчальний посібник з грифом МОН України, 2014 р.). Співавтор словників “Dictionary of economic terms” (2013 р.) і “Українсько-російсько-англійський термінологічний словник з економічної теорії” (словник з грифом МОН України, 2015 р.) та монографії “Інноваційна діяльність та венчурний капітал в системній модернізації національної економіки” (2013 р.).